✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
S ohledem na situaci, prosíme, neodkládejte objednání
0

Hřiště

Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 64
Hřiště – Scobalit Totem

Věž se skluzavkou Totem

Hřiště se skluzavkou v různě barevném provedení s nástupní výškou 125 cm. Mimo jiné se pyšní svojí víceúčelovou lavičkou, která je využitelná mnoha způsoby. Holandský design hřiště dodá vaši zahradě šarmantní vzhled.

Hřiště – Scobalit Cirque

Věž se skluzavkou Cirque

Dětské hřiště se zabudovaným pískovištěm, mini-marketem a skluzavkou, která je umístěna ve výšce 125 cm. U skluzavky je možné si vybrat barvu z šesti různých variant.

Hřiště – Scobalit Cocoon

Věž se skluzavkou Cocoon

Dětské hřiště se skluzavkou umístěnou ve výšce 125 cm, u které je možné si vybrat z šesti různě barevných variant. Díky svému tradičně dřevěnému designu dodá styl každé zahradě.

Hřiště – Scobalit Chalet
Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Věž se skluzavkou Chalet

Dětské hřiště se skluzavkou a pískovištěm, patřící ke středně velkým hracím sestavám. Skluzavka je umístěna ve výšce 145 cm a je možné vybrat si barvu z šesti různých variant.

Hřiště – Scobalit Villa

Věž se skluzavkou Villa

Dětské hřiště s plátěnou střechou, delší skluzavkou, pískovištěm, patřící ke středně velkým hracím sestavám. Skluzavka je umístěna ve výšce 145 cm a je možné vybrat si z šesti různě barevných variant.

Hřiště – Scobalit Cubby
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Věž se skluzavkou Cubby

Dvoupatrové dětské hřiště se skluzavkou a pískovištěm, patřící k středně velkým hracím sestavám. Skluzavka je umístěna ve výšce 145 cm a je možné vybrat si barvu z šesti různých variant.

Hřiště – Scobalit Voyager

Věž se skluzavkou Voyager

Dvouvěžové dětské hřiště ve tvaru námořní lodi, s dřevěnou střechou, dvěmi pískovištěmi, minimarketem s markýzou a skluzavkou v nástupní výšce 125 cm. Skluzavku je možné si vybrat v různých barevných variantách. 

Hřiště – Scobalit Nomad

Věž se skluzavkou Nomad

Dětské hřiště konstruované tak, že každá strana nabízí jiné možnosti, jak se na věž dostat. Skluzavka je umístěna ve výšce 125 cm a je u možné si vybrat barvu z šesti různých variant.

Hřiště – Scobalit Explorer

Věž se skluzavkou Explorer

Dvouvěžové dětské hřiště se střechou vyrobenou z UV nepropouštějícího materiálu, dvěmi pískovištěmi, minimarketem s markýzou a dlouhou skluzavkou v nástupní výšce 145 cm. U skluzavky je možné si vybrat z různých barevných variant.

Hřiště – Scobalit Safari

Věž se skluzavkou Safari

Dětské hřiště s pískovištěm a skluzavkou s nástupní výškou 125 cm, kterou je možné si vybrat z různých barevných variant.

Hřiště – Scobalit Teepee

Věž se skluzavkou Teepee

Dětské hřiště s pískovištěm a skluzavkou s nástupní výškou 125 cm, kterou je možné si vybrat z různých barevných variant.

Hřiště – Scobalit Viking

Věž se skluzavkou Viking

Dětské hřiště se střechou pokrytou UV-odolným materiálem, pískovištěm a skluzavkou s nástupní výškou 125 cm, kterou je možné si vybrat z různých barevných variant. 

Hřiště – Scobalit Resort

Věž se skluzavkou Resort

Dětské hřiště s elegantním dřevěným provedení, pískovištěm, minimarketem s markýzou a skluzavkou, která je umístěna ve výšce 125 cm a je možné vybrat si z šesti různě barevných variant.

Hřiště – Scobalit Fort
(1)

Věž se skluzavkou Fort

Dětské hřiště s plátěnou střechou, skluzavkou a pískovištěm, patřící ke středně velkým hracím sestavám. U skluzavky je možné si vybrat z šesti různě barevných variant.

Hřiště – Scobalit Mansion

Věž se skluzavkou Mansion

Dětské hřiště se střechou ze smrkového dřeva patřící k větším hracím sestavám, s delší skluzavkou, která je umístěna ve výšce 145 cm. U skluzavky je možné si vybrat barvu z šesti různých variant.

Hřiště – Scobalit Palace

Věž se skluzavkou Palace

Dvoupatrové dětské hřiště patřící k velkým hracím sestavám, s delší skluzavkou, která je umístěna ve výšce 145 cm. U skluzavky je možné si vybrat z šesti různě barevných variant.

Hřiště – Scobalit Farm

Věž se skluzavkou Farm

Dětské hřiště patřící k velkým hracím sestavám s pískovištěm a skluzavkou, která je umístěna ve výšce 125 cm. U skluzavky je možné si vybrat barvu z šesti různých variant.

Hřiště – Scobalit Barn
(1)

Věž se skluzavkou Barn

Dětské hřiště patřící k velkým hracím sestavám, s delší skluzavkou, která je umístěna ve výšce 145 cm. U skluzavky je možné si vybrat z šesti různě barevných variant.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.