Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás mimořádnou akci Black Friday s dopravou zdarma na půdní schody, mlynářské schody a schodiště. Platí do pondělí 29.11.
Black Friday s dopravou zdarma na půdní schody, mlynářské schody a schodiště. Platí do pondělí 29.11.
Black Friday na půdní schody, mlynářské schody a schodiště.
0

Dřevníky

Stojany a dřevníky na štípané palivové dřevo napomáhají jeho prosychání. Navíc udržují palivové dřevo srovnané. Všechny výrobky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost. V případě, že nebude stojan umístěn pod střechou, je vhodné volit varianty se zastřešením.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější dřevníky – Tuindeco Firewood Storage Dřevník Firewood Dřevník z borovice je vhodný pro celoroční skladování palivového dřeva. Stříška ho chrání před deštěm a sněhem. Vzdušné provedení umožňuje dobré vysychání dřeva. 6 390 Kč
2
Nejprodávanější dřevníky – Bohemit Mr. Allen Dřevník Mr. Allen Designový dřevník, který lze zároveň využít jako stolek ke grilu kombinuje svými vlastnostmi funkčnost a eleganci. Na první pohled zaujme svou bytelnou antracitovou konstrukcí a jasným dubovým dřevem. Jedná se o český, ručně vyrobený dřevník z masivního dřeva. Dostupný o šířce 50 a 70 cm. 10 629 Kč od 9 600 Kč
3
Nejprodávanější dřevníky – Scobalit Tana A/V Dřevník Tana A/V Stojany na štípané palivové dřevo jsou určeny pro dobré prosychání dřeva, navíc velmi pěkně vypadají. od 3 600 Kč
4
Nejprodávanější dřevníky – G21 Přístřešek na dřevo WOH Dřevník WOH Stabilní, bezúdržbový dřevník z pozinkovaného plechu pro uskladnění polen o délce až 65 cm. Vnější strany dřevníku jsou lakované, volit lze ze tří barevných odstínů. Záruka proti prorezavění 10 let. od 3 590 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 7
Lidovka
Dřevníky – G21 Přístřešek na dřevo WOH
  • Doprava zdarma
(20)

Dřevník WOH

Stabilní, bezúdržbový dřevník z pozinkovaného plechu pro uskladnění polen o délce až 65 cm. Vnější strany dřevníku jsou lakované, volit lze ze tří barevných odstínů. Záruka proti prorezavění 10 let.

Cena / výkon
Dřevníky – Tuindeco Firewood Storage
  • 1
Akce
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(13)

Dřevník Firewood

Dřevník z borovice je vhodný pro celoroční skladování palivového dřeva. Stříška ho chrání před deštěm a sněhem. Vzdušné provedení umožňuje dobré vysychání dřeva.

Pro náročné
Dřevníky – Bohemit Mr. Allen
  • Prémiový produkt
  • 2
Sleva10%
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(15)

Dřevník Mr. Allen

Designový dřevník, který lze zároveň využít jako stolek ke grilu kombinuje svými vlastnostmi funkčnost a eleganci. Na první pohled zaujme svou bytelnou antracitovou konstrukcí a jasným dubovým dřevem. Jedná se o český, ručně vyrobený dřevník z masivního dřeva. Dostupný o šířce 50 a 70 cm.

Dřevníky – ShelterLogic Dřevník
Sleva10%
(4)

Dřevník Austin

Velmi odolný ocelový dřevník, jehož vyztužená konstrukce brání navlhnutí dřeva. Ochranu před deštěm a sněhem zajišťuje nastavitelná polyesterová plachta.

Dřevníky – Scobalit Tana A/Z
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Dřevník Tana A/Z

Stojany na štípané palivové dřevo jsou určeny pro dobré prosychání dřeva, navíc velmi pěkně vypadají.

Dřevníky – Scobalit Tana A/W
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(3)

Dřevník Tana A/W

Stojany na štípané palivové dřevo jsou určeny pro dobré prosychání dřeva, navíc velmi pěkně vypadají.

Dřevníky – Scobalit Tana A/V
  • 3
Právě si prohlíží 1 zákazník
(5)

Dřevník Tana A/V

Stojany na štípané palivové dřevo jsou určeny pro dobré prosychání dřeva, navíc velmi pěkně vypadají.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.