✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
S ohledem na situaci, prosíme, neodkládejte objednání
0

Lávky

V této kategorii najdete široký výběr dřevěných funkčních okrasných lávek české výroby, které se výborně hodí na přemostění potůčků i jezírek. Lávky jsou také oblíbeným doplňkem okrasných zahrad. Všechny lávky je možné vyrobit v atypických rozměrech dle potřeb zákazníka.

Číst dále Skrýt
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 5
Lávky – Scobalit Bosona

Lávka Savespot Bosona

Funkční dřevěná lávka vybavená oboustranným provazovým zábradlím je vhodná na přemostění nerovného terénu či zahradního potůčku. Lze použít také jako doplněk do okrasných zahrad.

Lávky – Scobalit Carina

Lávka Savespot Carina

Dřevěná lávka s jednostranným zábradlím.  Plně funkční lávka přes zahradní potůček či nerovný terén. Velmi vhodné také  do okrasných zahrad jako dekorace. 

Lávky – Scobalit Lávka Savespot Cetus

Lávka Savespot Cetus

Stylová lávka vybavená jednoduchým jednostranným zábradlím nejde praktické využití jako přemostění potůčků, jezírek či nerovností. Zároveň představuje originální dekoraci.

Lávky – Scobalit Perseus

Lávka Savespot Perseus

Dřevěná lávka s jednostranným zábradlím v podobě provazu. Plně funkční lávka přes zahradní potůček či nerovný terén. Velmi vhodné také do okrasných zahrad jako dekorace.

Lávky – Scobalit Serpen

Lávka Savespot Serpen

Lávka s vypouklým dřevěným zábradlím z obou stran se skvěle uplatní jako můstek přes zahradní potůček či nerovný terén. Prvek zároveň slouží také jako atraktivní dekorativní prvek pro vaši zahradu. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.