Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás mimořádnou akci Black Friday s dopravou zdarma na půdní schody, mlynářské schody a schodiště. Platí do pondělí 29.11.
Black Friday s dopravou zdarma na půdní schody, mlynářské schody a schodiště. Platí do pondělí 29.11.
Black Friday na půdní schody, mlynářské schody a schodiště.
0

Lávky

V této kategorii najdete široký výběr dřevěných funkčních okrasných lávek české výroby, které se výborně hodí na přemostění potůčků i jezírek. Lávky jsou také oblíbeným doplňkem okrasných zahrad. Všechny lávky je možné vyrobit v atypických rozměrech dle potřeb zákazníka.

Číst dále Skrýt
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 5
Lávky – Scobalit Carina

Lávka Savespot Carina

Dřevěná lávka s jednostranným zábradlím.  Plně funkční lávka přes zahradní potůček či nerovný terén. Velmi vhodné také  do okrasných zahrad jako dekorace. 

Lávky – Scobalit Perseus

Lávka Savespot Perseus

Dřevěná lávka s jednostranným zábradlím v podobě provazu. Plně funkční lávka přes zahradní potůček či nerovný terén. Velmi vhodné také do okrasných zahrad jako dekorace.

Lávky – Scobalit Serpen

Lávka Savespot Serpen

Lávka s vypouklým dřevěným zábradlím z obou stran se skvěle uplatní jako můstek přes zahradní potůček či nerovný terén. Prvek zároveň slouží také jako atraktivní dekorativní prvek pro vaši zahradu. 

Lávky – Scobalit Lávka Savespot Cetus

Lávka Savespot Cetus

Stylová lávka vybavená jednoduchým jednostranným zábradlím nejde praktické využití jako přemostění potůčků, jezírek či nerovností. Zároveň představuje originální dekoraci.

Lávky – Scobalit Bosona

Lávka Savespot Bosona

Funkční dřevěná lávka vybavená oboustranným provazovým zábradlím je vhodná na přemostění nerovného terénu či zahradního potůčku. Lze použít také jako doplněk do okrasných zahrad.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.