✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
S ohledem na situaci, prosíme, neodkládejte objednání
0

Podlahové fólie

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější podlahové fólie – Scobalit Dilatační okrajový pásek s folií Dilatační okrajový pásek s folií Pásek určený pro betonové podlahy. Použití: stavebnictví (těsnění, dilatace – pro oddělení svislých stavebních konstrukcí betonových ploch, k zachycení rozpínavosti stavebních materiálů, pro namáhané spáry). 10 Kč od 6 Kč
2
Nejprodávanější podlahové fólie – Gutta Reflexní fólie Solflex FLOOR Reflexní fólie Solflex FLOOR Podlahová folie skládající se z bublinkové a reflexní metalizované Al vrstvy o síle 3 mm. Fólie je určena pro podlahová vytápění. 58 Kč 55 Kč
3
Nejprodávanější podlahové fólie – Arbiton Secura Aquastop Smart 3 mm Extra paroizolační podložka Smart Polystyrenová paroizolační podložka o tloušťce 3 mm vhodná pod laminátové a dřevěné podlahy. Vrstva PET folie, akustické vlastnosti, samolepicí funkce. 254 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 14
Podlahové fólie – Gutta Folie pod podlahové topení Floor Reflex
Akce
Právě si prohlíží 1 zákazník

Folie pod podlahové topení Floor Reflex

Podlahová parotěsná a vodotěsná folie určená pod podlahové topení s metalizovaným povrchem.

Podlahové fólie – Scobalit Kročejová izolace - mirelon
Sleva37%

Kročejová izolace - mirelon

PE pás určený primárně jako kročejová izolace plovoucích podlah.

Podlahové fólie – Gutta Guttafol M FOIL
Akce
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(3)

Hydroizolační fólie Guttafol M FOIL

Zemní hydroizolační nevyztužená fólie je vhodná k izolacím staveb proti zemní vlhkosti.

Podlahové fólie – Tart Sunflex Floor Plus

Sunflex Floor Plus

Použijte termoreflexní fólie SUNFLEX® ve své stavbě a ušetřete náklady na vytápění. Stavební fólie SUNFLEX® nepředstavují žádný prvek navíc, ale podstatně vylepšují standardní skladbu střechy, stěn a podlah.

Podlahové fólie – Gutta Reflexní fólie Solflex FOAM
Akce

Reflexní fólie Solflex FOAM

Podlahová parotěsná fólie z pěnového polyethylenu s reflexní metalizovanou Al vrstvou o síle 3 mm. Určeno pod plovoucí podlahy.

Podlahové fólie – Gutta Reflexní fólie Solflex FLOOR
  • 2
Akce
(1)

Reflexní fólie Solflex FLOOR

Podlahová folie skládající se z bublinkové a reflexní metalizované Al vrstvy o síle 3 mm. Fólie je určena pro podlahová vytápění.

Podlahové fólie – Scobalit Dilatační okrajový pásek s folií
  • 1
Sleva40%

Dilatační okrajový pásek s folií

Pásek určený pro betonové podlahy. Použití: stavebnictví (těsnění, dilatace – pro oddělení svislých stavebních konstrukcí betonových ploch, k zachycení rozpínavosti stavebních materiálů, pro namáhané spáry).

Podlahové fólie – Scobalit Stavební folie PE
Sleva29%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Stavební folie PE

Slouží jako univerzální ochranná a separační vrstva. Tloušťka 0,04 až 0,1 mm. Součást skladby plovoucích podlah s polystyrenem, pro kročejový útlum.

Podlahové fólie – Arbiton Secura Aquastop Smart 3 mm
  • 3
Právě si prohlíží 1 zákazník

Extra paroizolační podložka Smart

Polystyrenová paroizolační podložka o tloušťce 3 mm vhodná pod laminátové a dřevěné podlahy. Vrstva PET folie, akustické vlastnosti, samolepicí funkce.

Podlahové fólie – Arbiton Secura Thermo Aquastop Smart 1,6 mm

Podlahová podložka Thermo

Podložka určená pro místa s podlahovým vytápěním a střední zátěží, součástí je parozábrana a lepicí páska. Vhodná pro plovoucí podlahy, podlahová topení, vyrovnání nerovností.

Podlahové fólie – Scobalit Stavební fólie PE 0,05 mm

Stavební fólie PE 0,05 mm

Univerzální ochranná a separační folie v tloušťce 0,05 mm. Široké uplatnění při provádění stavebních prací, ochrana materiálu a konstrukcí před poškozením a znečištěním.

Podlahové fólie – Scobalit Stavební fólie PE 0,1 mm (rukáv)
Sleva13%

Stavební fólie PE 0,1 mm (rukáv)

Univerzální ochranná a separační fólie o tloušťce 0,1 mm ve formě rukávu, kterou je možné použít na výroba pytlů na stavební a jiný odpad zatavením dna nebo prostým svázáním konců rukávu.

Podlahové fólie – Scobalit Stavební fólie PE 0,2 mm
Sleva13%
(1)

Stavební fólie PE 0,2 mm

Univerzální ochranná a separační fólie v tloušťce 0,2 mm. Široké uplatnění při provádění stavebních prací, ochrana materiálu a konstrukcí před poškozením a znečištěním.

Podlahové fólie – Arbiton Secura LVT Click Smart 1,5 mm

Vysokozátěžová podložka LVT

Akustická podlahová podložka určená pro místa s vysokou zátěží, součástí je parozábrana a lepicí páska. Vhodná pro plovoucí vinylové podlahy, podlahová topení, vyrovnání nerovností.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.