✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
S ohledem na situaci, prosíme, neodkládejte objednání
0

Pomůcky

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější pomůcky – Gutta Ventilační páska Ventilační páska Difúzně otevřená ventilační páska (nezadržuje vlhkost) pro uzavření dutin polykarbonátových desek. Zabraňuje průniku prachu a nečistot do dutinek.  od 312 Kč
2
Nejprodávanější pomůcky – Scobalit Podkladní samolepicí pěnová páska Podkladní samolepicí pěnová páska Kvalitní dilatační podklad mezi prosvětlovací plastové desky a kontaktní. od 111 Kč
3
Nejprodávanější pomůcky – Gutta Metalizovaná páska Guttaband AL Metalizovaná páska Guttaband AL Lepenka s pokovenou lícní stranou, jednostranná. Určená pro pokrytí kontaktní konstrukce nesoucí průsvitnou krytinu. Brání přenosu tepla z konstrukce na krytinu. 56 Kč od 42 Kč
4
Nejprodávanější pomůcky – Gutta Paropropustná páska Guttaband DO PROFI Paropropustná páska Guttaband DO PROFI Paropropustná páska Guttaband DO Profi je pružná lepící páska určená k spojení vysoce difuzních folií Guttafol. Zajišťuje paropropustné a dlouhodobé spojení přesahů folií. 835 Kč 626 Kč
5
Nejprodávanější pomůcky – Gutta Oboustranná páska Reparband Oboustranná páska Reparband Akrylátová páska Reparband na textilním nosiči je silně lepící z obou stran. Slouží k vytvoření trvale těsných podélných i příčných spojů difuzních fólií. 251 Kč 188 Kč
6
Nejprodávanější pomůcky – Gutta Parotěsná lepící páska Guttaband WB Uniband Parotěsná lepící páska Guttaband WB Uniband Parotěsná lepící páska Uniband je jednostranně lepící, pevná a pružná akrylová páska. K vytvoření parotěsného spoje u parozábran Guttafol. 419 Kč 314 Kč
7
Nejprodávanější pomůcky – Gutta Parotěsná páska Guttaband DS ALU Parotěsná páska Guttaband DS ALU Parotěsná páska Guttaband DS ALU je reflexní, vyrobená z hliníku. Určeno k vytvoření parotěsných spojů u parozábran Guttafol. Vytváří dlouhodobě pevný a trvale parotěsný reflexní spoj. 224 Kč 168 Kč
8
Nejprodávanější pomůcky – Gutta Těsnící páska pod kontralatě Guttaband Těsnící páska pod kontralatě Guttaband Těsnící páska Guttaband pod kontralatě je jednostranně lepicí páska vyrobená z měkké PE pěn, která je určená pro těsnění pod kontralatě. 197 Kč 148 Kč
9
Nejprodávanější pomůcky – Scobalit Transportní vana Transportní vana Univerzální obdélníková transportní vana je vyrobena z HDPE s vyztuženým okrajem. Vyrobeno v Německu. 125 Kč 119 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 46
Pomůcky – Scobalit Stavební vědro
Akce
(2)

Stavební vědro

Kruhové stavební vědro je vyrobeno z HDPE, má vyztužený okraj a ocelové madlo.

Pomůcky – Thomas Krycí malířský papír
Sleva25%
(1)

Krycí malířský papír

Zakrývací karton pro ochranu povrchů při stavebních parcích či malování.

Pomůcky – Gutta Zakrývací plachta Guttaplane Standard
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Zakrývací plachta Guttaplane Standard

Univerzální tkaná plachta se zdvojenými okraji a ocelovými oky po celém obvodu po 1 m. Plachta je UV stabilní. Barva: zelená/šedozelená. (hmotnost 80 g/m2)

Pomůcky – Gutta Zakrývací plachta Guttaplane HW
(2)

Zakrývací plachta Guttaplane HW

Profesionální vysoce pevná tkaná plachta se zdvojenými kraji a ocelovými oky po celém obvodu po 1 m. UV stabilní ze stříbrné strany. Barva: zelená/stříbrná (hmotnost: 180 g/m2).

Pomůcky – Bradas Nepromokavá krycí plachta Standard 6 m x 10 m
Právě si prohlíží 1 zákazník

Nepromokavá krycí plachta Standard 6 m x 10 m

Nepromokavá zakrývací plachta slouží k ochraně objektů a předmětů v exteriéru i interiéru, okraje plachty jsou dvojité/zesílené, po obvodu jsou umístěna hliníková očka pro snadné uchycení plachy.

Pomůcky – Bradas Nepromokavá zesílená krycí plachta
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Nepromokavá zesílená krycí plachta

Nepromokavá zakrývací plachta se zvýšenou plošnou hmotností – 90 g/m2 (zelená barva), nebo 120 g/m2 (stříbrná barva). Dostupná v různých rozměrech. Vhodná k ochraně objektů a předmětů v exteriéru i interiéru. Okraje plachty jsou dvojité, po obvodu jsou očka pro snadné uchycení.

Pomůcky – Scobalit Podkladní samolepicí pěnová páska
  • 2
Tento týden zakoupilo 7 zákazníků
(19)

Podkladní samolepicí pěnová páska

Kvalitní dilatační podklad mezi prosvětlovací plastové desky a kontaktní.

Pomůcky – Gutta Ventilační páska
  • 1
Tento týden zakoupilo 12 zákazníků
(35)

Ventilační páska

Difúzně otevřená ventilační páska (nezadržuje vlhkost) pro uzavření dutin polykarbonátových desek. Zabraňuje průniku prachu a nečistot do dutinek. 

Pomůcky – Gutta Butylkaučuková páska Butylband
Sleva25%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Butylkaučuková páska Butylband

Butylkaučuková páska Butylband se používá pro vodotěsné spojení nopových fólií, parozábran a podstřešení.

Pomůcky – Gutta Oboustranná páska Reparband
Sleva25%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(3)

Oboustranná páska Reparband

Akrylátová páska Reparband na textilním nosiči je silně lepící z obou stran. Slouží k vytvoření trvale těsných podélných i příčných spojů difuzních fólií.

Pomůcky – Gutta Paropropustná páska Guttaband DO PROFI
Sleva25%
Tento týden zakoupil 1 zákazník

Paropropustná páska Guttaband DO PROFI

Paropropustná páska Guttaband DO Profi je pružná lepící páska určená k spojení vysoce difuzních folií Guttafol. Zajišťuje paropropustné a dlouhodobé spojení přesahů folií.

Pomůcky – Gutta Parotěsná lepící páska Guttaband WB Uniband
Sleva25%
Tento týden zakoupil 1 zákazník

Parotěsná lepící páska Guttaband WB Uniband

Parotěsná lepící páska Uniband je jednostranně lepící, pevná a pružná akrylová páska. K vytvoření parotěsného spoje u parozábran Guttafol.

Pomůcky – Gutta Parotěsná páska Guttaband DS ALU
Sleva25%
(2)

Parotěsná páska Guttaband DS ALU

Parotěsná páska Guttaband DS ALU je reflexní, vyrobená z hliníku. Určeno k vytvoření parotěsných spojů u parozábran Guttafol. Vytváří dlouhodobě pevný a trvale parotěsný reflexní spoj.

Pomůcky – Gutta Těsnící páska pod kontralatě Guttaband
Sleva25%
(4)

Těsnící páska pod kontralatě Guttaband

Těsnící páska Guttaband pod kontralatě je jednostranně lepicí páska vyrobená z měkké PE pěn, která je určená pro těsnění pod kontralatě.

Pomůcky – Gutta Diamantový kotouč Guttaflex Diamant Segment
Sleva10%

Diamantový kotouč Guttaflex Diamant Segment

Diamantový segmentový kotouč Guttaflex Diamant Segment je určený pro řezání betonu, kamene, pálené krytiny a dalších stavebních materiálů.

Pomůcky – Gutta Diamantový kotouč Guttaflex Diamant Turbo
Sleva10%

Diamantový kotouč Guttaflex Diamant Turbo

Diamantový celoobvodový kotouč Guttaflex Diamant Turbo je určený pro extrémně tvrdé materiály, jako je např. beton s armaturou.

Pomůcky – Gutta Řezný kotouč Guttaflex Metal
Sleva11%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Řezný kotouč Guttaflex Metal

Řezný kotouč Guttaflex Metal je určený pro řezání kovových materiálů.

Pomůcky – Scobalit Stavební pytel 100
Sleva25%
Právě si prohlíží 1 zákazník

Stavební pytel 100

Stavební pytel 100 je vhodný pro skladování a odvoz stavebního materiálu. Síla stěn pytle je 100 mikronů.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.