✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
S ohledem na situaci, prosíme, neodkládejte objednání
0

Příslušenství

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější příslušenství – Bielbet Lapač střešních splavenin - Geiger - boční Lapač střešních splavenin (boční) Integrované zařízení pro zajištění jímání a odtok vody z okapového systému, odvod do kanalizace je řešen bočním vstupem. Odtok Geigru má v průměru 110 mm, jeho tělo je vyrobeno z polypropylenu. 349 Kč 297 Kč
2
Nejprodávanější příslušenství – Bielbet Lapač střešních splavenin Lapač střešních splavenin Integrované zařízení pro zajištění jímání a odtok vody z okapového systému, v Geigru se nedrží voda, v zimních měsících nehrozí problém se zamrznutím. Odtok Geigru je v průměru 100 až 110 mm. Vtok Geigru je v průměru 80 / 125 mm. 290 Kč 246 Kč
3
Nejprodávanější příslušenství – GMT Trn objímky plastového svodu Trn objímky plastového svodu Trn objímky plastové svodové roury je určen pro snadné přichycení objímky svodu na zeď objektu. 144 Kč od 136 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 4
Příslušenství – Bielbet Lapač střešních splavenin
  • 2
Sleva15%
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(4)

Lapač střešních splavenin

Integrované zařízení pro zajištění jímání a odtok vody z okapového systému, v Geigru se nedrží voda, v zimních měsících nehrozí problém se zamrznutím. Odtok Geigru je v průměru 100 až 110 mm. Vtok Geigru je v průměru 80 / 125 mm.

Příslušenství – GMT Trn objímky plastového svodu
  • 3
Akce
Právě si prohlíží 3 zákazníci

Trn objímky plastového svodu

Trn objímky plastové svodové roury je určen pro snadné přichycení objímky svodu na zeď objektu.

Příslušenství – Gutta Tmel PU "klempířský tmel"
Sleva15%
(2)

Tmel PU "klempířský tmel"

Jednosložkový polyuretanový klempířský tmel odolný proti vodě, UV záření, zředěným chemikáliím i rozpouštědlům. Určen pro vytvoření pružného spoje kovových prvků.

Příslušenství – Bielbet Lapač střešních splavenin - Geiger - boční
  • 1
Sleva15%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(2)

Lapač střešních splavenin (boční)

Integrované zařízení pro zajištění jímání a odtok vody z okapového systému, odvod do kanalizace je řešen bočním vstupem. Odtok Geigru má v průměru 110 mm, jeho tělo je vyrobeno z polypropylenu.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.