Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás mimořádnou akci Black Friday s dopravou zdarma na půdní schody, mlynářské schody a schodiště. Platí do pondělí 29.11.
Black Friday s dopravou zdarma na půdní schody, mlynářské schody a schodiště. Platí do pondělí 29.11.
Black Friday na půdní schody, mlynářské schody a schodiště.
0

Přístřešky na popelnice

Přístřešky na popelnice jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a často opatřené impregnací pro dlouhou životnost. Materiál je možné natírat dle vlastních představ. Všechny kryty disponují otevíracím víkem a dvířky pro snadnou manipulaci. Některá dvířka jsou opatřena západkami.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější přístřešky na popelnice – Tuindeco Přístřešek na popelnici Přístřešek na popelnici Antilia Přístřešek na popelnice z borového dřeva nabízí prostor pro uschování jedné klasické popelnice o rozměrech 60 × 76 × 110 cm. Pro lepší užití je kryt opatřen dvířky na západku a víkem pro vhazování odpadu. 5 900 Kč
2
Nejprodávanější přístřešky na popelnice – Scobalit zahradní úložný box S754 Přístřešek na popelnice S754 Dřevěný přístřešek nabízí prostor pro uschování dvou popelnic. Pro lepší užití je kryt opatřen dvířky na západku a víkem pro vhazování odpadu. Ošetřený tlakovou impregnací. 7 450 Kč 6 333 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 9
Lidovka
Přístřešky na popelnice – Scobalit Přístřešek na popelnice
Sleva15%
Právě si prohlíží 3 zákazníci

Přístřešek na popelnice S75

Dřevěný přístřešek nabízí prostor pro uschování jedné až dvou popelnic. Pro lepší užití je kryt opatřen dvířky na západku a víkem pro vhazování odpadu. Ošetřený tlakovou impregnací.

Cena / výkon
Přístřešky na popelnice – Tuindeco Přístřešek na popelnice Gemma
(1)

Přístřešek na popelnice Gemma

V přístřešku z borového dřeva o základně 140 x 85 s výškou 135 cm lze uchovávat dvě popelnice o standartních rozměrech 60 × 76 × 110 cm. Kryt disponuje odklápěcím víkem a dvířky na západku. 

Pro náročné
Přístřešky na popelnice – Tuindeco Virgo
(1)

Přístřešek na popelnice Virgo

Přístřešek na popelnice teakového dřeva je určen k uschování 2 běžných popelnic o standartních rozměrech. Pro lepší manipulaci je kryt opatřen vyklápěcím víkem a otevíracími dvířky.

Přístřešky na popelnice – Tuindeco Přístřešek na popelnici
  • 1
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(2)

Přístřešek na popelnici Antilia

Přístřešek na popelnice z borového dřeva nabízí prostor pro uschování jedné klasické popelnice o rozměrech 60 × 76 × 110 cm. Pro lepší užití je kryt opatřen dvířky na západku a víkem pro vhazování odpadu.

Přístřešky na popelnice – Tuindeco Přístřešek na popelnici Taurus

Přístřešek na popelnici Taurus

Teakový přístřešek na popelnice je určený pro uschování jedné popelnice o standartních rozměrech 60 x 76 x 110 cm. Kryt je opatřen dvířky, které slouží k vyjmutí popelnice a odklápěcím víkem.

Přístřešky na popelnice – Tuindeco Triple
(1)

Přístřešek na popelnice Triple

Maxi přístřešek na popelnice je určený pro úschovu až tří popelnic klasických rozměrů. Každá z popelnic má svá vlastní dvířka na petlici a víko pro snadnější manipulaci.

Přístřešky na popelnice – Scobalit zahradní úložný box S754
  • 2
Sleva15%
Právě si prohlíží 2 zákazníci

Přístřešek na popelnice S754

Dřevěný přístřešek nabízí prostor pro uschování dvou popelnic. Pro lepší užití je kryt opatřen dvířky na západku a víkem pro vhazování odpadu. Ošetřený tlakovou impregnací.

Přístřešky na popelnice – G21 Popelnice GA-120
(3)

Popelnice GA-120

Plastová popelnice z kvalitního materiálu v různých barvách na komunální odpad s objemem 120 litrů. Madla na popelnici jsou umístěna tak, abyste ji mohli uchopit ze všech stran. S popelnicí se snadno manipuluje díky kolečkům a nízke hmotnosti.

Přístřešky na popelnice – G21 Popelnice GA-240
(3)

Popelnice GA-240

Kvalitní plastová popelnice na komunální odpad dostupná v různých barvách s objemem 240 litrů. Díky nízke hmotnosti a kolečkům se s ní snadno manipuluje. Madla na popelnici jsou umístěna tak, abyste ji mohli uchopit ze všech stran.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.