Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás mimořádnou akci Black Friday s dopravou zdarma na půdní schody, mlynářské schody a schodiště. Platí do pondělí 29.11.
Black Friday s dopravou zdarma na půdní schody, mlynářské schody a schodiště. Platí do pondělí 29.11.
Black Friday na půdní schody, mlynářské schody a schodiště.
0

Reklamace a vrácení

Zboží je třeba zkontrolovat ihned při převzetí zásilky. Případné nedostatky (např. poškozený obal) je nutné zapsat do přepravního listu dopravce, toto je velice důležité.

Reklamaci dodaného materiálu nebo produktu je nezbytné podat maximálně do 3 dnů od doručení. Pozdější podání již nemůže být akceptováno. Pakliže není uvedeno jinak vztahuje se na veškeré inzerované zboží standartní záruka 24 měsíců. 

Postup vyřízení

Reklamace

Reklamaci prosíme podejte přes tento reklamační formulář, nezapomeňte uvést číslo objednávky a detailní fotodokumentaci poškození. Ideálně uveťďte jak byste chtěli reklamaci řešit, zda formou úpravy ceny případně výměny zboží. Reklamace bude dle § 13 zákona č. 634/1992 Sb vyřízena do 30ti dní od podání. 

Vrácení zboží bez udání důvodu

Jako zákazník (nepodnikatel) máte ze zákona právo na odstoupení od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zásilky, a to bez udání důvodu a jakékoli sankce. Uplatníte-li odstoupení od smlouvy, máme jako dodavatel právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží. Vrácení finanční částky ponížené o transportní náklady bude dle § 13 zákona č. 634/1992 Sb vyřízeno do 30ti dní od podání. Postup vrácení konzultujte vždy telefonicky.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.