✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
S ohledem na situaci, prosíme, neodkládejte objednání
0

Silikony

Tmely na bázi silikon - acetátu jsou v této kategorii rozdělené dle způsobu užití a toleranci vůči jiným materiálům. Sanitární silikony maji zvýšenou odolnost proti vodě a čisticím prostředkům, proto se hodí do koupelen, sprch. Pro kontakt s kovy jsou vhodné neutrální silikony. V případě těsnění vysokoteplotních zařízení použijte termosilikon.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější silikony – Gutta Univerzální silikon Univerzální silikon Univerzální silikonový tmel pro všestranné použití ve stavebnictví. Odolný vůči povětrnostním vlivům a vlhkosti. Neobsahuje rozpouštědla. Obsah 315 ml. 102 Kč od 87 Kč
2
Nejprodávanější silikony – Den Braven Neutrální silikon Oxim Neutrální silikon Oxim Jednosložkový neutrální silikonový tmel Pro těsnění a lepení zasklívacích systémů do dřevěných okenních rámů s povrchovou úpravou provedenou syntetickými a polyuretanovými laky. Silná přilnavost ke sklu, hliníku, nerezové oceli, pozinku a ostatním stavebním materiálům. 113 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 17
Silikony – Gutta Stavební silikon
Sleva15%
(1)

Stavební silikon

Jedná se o neutrální silikonový tmel, který je vhodný při tmelení a lepení porézních materiálů, oken, dveří apod. Obsah 315 ml.

Silikony – Gutta Sanitární silikon
Sleva15%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(1)

Sanitární silikon

Jedná se o sanitární silikonový tmel s protiplísňovou přísadou, bez obsahu rozpouštědel a parafínů. Využití v koupelnách, kuchyních apod. Obsah 315 ml.

Silikony – Gutta Univerzální silikon
  • 1
Sleva15%
(1)

Univerzální silikon

Univerzální silikonový tmel pro všestranné použití ve stavebnictví. Odolný vůči povětrnostním vlivům a vlhkosti. Neobsahuje rozpouštědla. Obsah 315 ml.

Silikony – Den Braven Čisticí papírové utěrky univerzální

Čisticí papírové utěrky univerzální

Pro jednoduché, ale účinné čisticí práce. Balení 1 kg. Barva bílá

Silikony – Den Braven Neutrální silikon Oxim
  • 2
Tento týden zakoupil 1 zákazník

Neutrální silikon Oxim

Jednosložkový neutrální silikonový tmel Pro těsnění a lepení zasklívacích systémů do dřevěných okenních rámů s povrchovou úpravou provedenou syntetickými a polyuretanovými laky. Silná přilnavost ke sklu, hliníku, nerezové oceli, pozinku a ostatním stavebním materiálům.

Silikony – Den Braven Neutrální silikon Silver line

Neutrální silikon Silver Line

Jednos­ložkový neutrální silikonový tmel. Vhodný pro lepení skel do dřevěných okenních rámů, těsnění akrylátových van aj. Má silnou přilnavost ke sklu, hliníku, nerezové oceli aj. Nezpůsobuje oxidaci kovů.

Silikony – Den Braven Potravinářský silikon

Potravinářský silikon

Speciální acetátový silikonový tmel určený pro použití v přímém styku s potravinami. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Po úplném vytvrzení splňuje podmínky pro styk s potravinami.

Silikony – Den Braven Sanitární silikon

Sanitární silikon

Jednosložkový acetátový silikonový tmel, vytvrzuje se při kontaktu se vzdušnou vlhkostí, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Těsnění sanitárních a kuchyňských zařízení, obkladů, apod.

Silikony – Den Braven Sanitární neutrální silikon OXIM

Sanitární silikon Oxim

Jednosložkový neutrální silikonový tmel. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný elastický spoj.

Silikony – Den Braven Sanitární silikon PREMIUM

Sanitární silikon Premium

Univerzální jednosložkový silikonový tmel pro těsnění spár v sanitárním prostředí. Vhodný pro koupelny, odpady, obklady, sklo, porcelán, kov, apod.

Silikony – Den Braven Sanitární silikon Silver Line

Sanitární silikon Silver Line

Jednosložkový acetátový silikonový tmel.Pro spárování obkladů, sanitární „bílé“ keramiky (umyvadla, pisoáry, WC mísy), smaltovaných koupelnových van apod.

Silikony – Den Braven Silikon Color

Silikon Color

Jednosložkový acetátový silikonový tmel s širokou škálou barevných variant, vytvrzuje se při kontaktu se vzdušnou vlhkostí, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Těsnění sanitárních a kuchyňských zařízení, obkladů, apod.

Silikony – Den Braven Sklenářský silikon

Sklenářský silikon

Silikonový tmel vhodný pro těsnění zasklívacích systémů, lepení skleněného nábytku, vitrín, apod. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj. 

Silikony – Den Braven Gasket sealant

Termosilikon Gasket Sealant

Tepelně odolný acetátový silikonový tmel. Vhodný pro těsnění vysokoteplotních potrubí, kotlových přírub, průmyslových pecí, apod. Tepelná odolnost do +300°C.

Silikony – Den Braven Gasket sealant AUTOMATIC

Termosilikon GS Automatic

Tepelně odolný acetátový silikonový tmel. Vhodný pro těsnění vysokoteplotních potrubí, kotlových přírub, průmyslových pecí, apod. Tepelná odolnost do +300°C.

Silikony – Den Braven Univerzální silikon

Univerzální silikon

Univerzální acetátový silikonový tmel, vytvrzuje se při kontaktu se vzdušnou vlhkostí, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Sklenářské práce, tmelení ocelových konstrukcí, spár, těsnění.

Silikony – Den Braven Univerzální silikon Silver Line

Univerzální silikon Silver Line

Jednosložkový acetátový silikonový tmel. Pro těsnění spár ve stavebních konstrukcích v auto-moto průmyslu. Vysoká přilnavost k povrchově upraveným kovům, glazuře a lakům. 

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.