✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
✪ Vzhledem k omezeným evropským zásobám a plánovanému zdražení oceli a polykarbonátu, doporučujeme objednávat skleníky již nyní.
S ohledem na situaci, prosíme, neodkládejte objednání
0

Tmely

Těsnění, voděodolnost a lepivost jsou hlavními vlastnostmi všech tmelů. Střešní tmely většinou na bázi bitumenu slouží především při montáži a opravách krytin. Pro lepení a těsnění skel se hojně využívají sklenářské tmely na bázi lněného oleje. Sypké směsi s vlastnostmi malty jsou vhodné pro spárování obkladů a dlažeb.

Číst dále Skrýt

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější tmely – Gutta Střešní bitumenový tmel Střešní bitumenový tmel Tmel určený k těsnění a lepení střešních lepenkových pásů, bitumenových šindelů, utěsňování zakončovacích plechů a nouzové opravy střech. 103 Kč 88 Kč
2
Nejprodávanější tmely – Gutta Těsnící butylkaučukový tmel Antiradon Těsnící butylkaučukový tmel Antiradon Tmel speciálně vyvinutý pro vzduchotěsné a plynotěsné spojení nopových fólií. Zejména v detailech a prostupech. 98 Kč od 83 Kč
3
Nejprodávanější tmely – Den Braven Sklenářský tmel Sklenářský tmel Jednosložkový tmel na bázi lněného oleje, anorganických pigmentů a plnidel v pojivu. Přetíratelný, hladký povrch, ma dřevo, kov. od 171 Kč
4
Nejprodávanější tmely – Den Braven Lepicí a stěrkový tmel FASÁDA UNI, pytel 25 kg Lepicí a stěrkový tmel Uni Cementová suchá lepicí a stěrková směs určená pro kompletní proces zateplování fasád. Je přímo určená pro lepení tepelně izolačních materiálů jako fasádní polystyren EPS (expandovaný), izolační desky z minerálních vláken apod. 142 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 19
Tmely – Gutta Střešní bitumenový tmel
  • 1
Sleva15%
Tento týden zakoupilo 5 zákazníků
(13)

Střešní bitumenový tmel

Tmel určený k těsnění a lepení střešních lepenkových pásů, bitumenových šindelů, utěsňování zakončovacích plechů a nouzové opravy střech.

Tmely – Gutta Těsnící butylkaučukový tmel Antiradon
  • 2
Sleva15%
(4)

Těsnící butylkaučukový tmel Antiradon

Tmel speciálně vyvinutý pro vzduchotěsné a plynotěsné spojení nopových fólií. Zejména v detailech a prostupech.

Tmely – Den Braven MS UNIFIX

Univerzální tmel Unifix

Univerzální lepidlo pro všechny připojovací spáry, trhliny i konstrukční vodotěsné spoje ve stavebnictví a průmyslu. Přetíratelný, nepůsobí korozivně.

Tmely – Den Braven Lepidlo na parozábrany

Lepidlo na parozábrany

Jednosložkové lepidlo bez obsahu rozpouštědel, vytváří vysoce lepivý plasticko - elastický spoj. Extrémní přilnavost k materiálům jako je polyethylen, polypropylen.

Tmely – Den Braven Flexibilní spárovací hmota na obklady a dlažbu

Flexibilní spárovací hmota

Spárovací tmel na bázi mletých vápenců a cementu vytvrzující odpařením vody, určen pro spárování obkladů a dlažeb i s podlahovým vytápěním a pro trvalé zatížení vodou (bazény). 

Tmely – Den Braven Karosářský tmel, kartuše 310 ml, bílý

Karosářský tmel

Antikorozivní jednosložkový těsnící spárovací karosářský tmel, na bázi vodných pryskyřic plastů. Vytvrzuje odpařením vody, vytváří trvale pevný, vysoce kvalitní, plasticko-elastický spoj.

Tmely – Den Braven Klempířský tmel PU PROFI, kartuše 300 ml, šedý

Klempířský tmel PU Profi

Jednosložkový těsnící spárovací tmel, na bázi polyuretanu. Vysoká přilnavost na různé stavební materiály jako beton, zdivo, lakované dřevo, nátěrové hmoty, sklo, glazované povrchy, kovy jako hliník, měď, zinek, TiZn, ocel, nerez, a jejich vzájemné kombinac

Tmely – Den Braven Lehčený brousitelný tmel

Lehčený brousitelný tmel

Ultralehké, přímo již namíchané plnivo pro rychlé a jednoduché provádění oprav, možné také spárování sádrokartonových konstrukcí s požadavkem na brousitelnost.

Tmely – Den Braven Lepicí a stěrkový tmel QUARTZ FASÁDA, pytel 25 kg

Lepicí a stěrkový tmel QF

Cementová suchá lepicí a stěrková směs určená pro kompletní proces zateplování fasád. Je přímo určená pro lepení tepelně izolačních materiálů jako fasádní polystyren EPS (expandovaný), XPS (extrudovaný polystyren), izolační desky z minerálních vláken apod. Voděodolný, mrazuvzdorný.

Tmely – Den Braven Lepicí a stěrkový tmel FASÁDA UNI, pytel 25 kg
Právě si prohlíží 1 zákazník

Lepicí a stěrkový tmel Uni

Cementová suchá lepicí a stěrková směs určená pro kompletní proces zateplování fasád. Je přímo určená pro lepení tepelně izolačních materiálů jako fasádní polystyren EPS (expandovaný), izolační desky z minerálních vláken apod.

Tmely – Den Braven Lepicí a zdící tmel na pórobetony a cihly QUARTZ PORO, pytel 25 kg

Lepicí a zdící tmel na pórobetony a cihly

Suchá lepicí malta využívající přírodní materiály, křemičitých písků, cementu, příměsí a přísad. Velikost středního zrna 0,7 mm. Malta je určená pro zdění/lepení pórobetonových tvárnic nosných i příčkových stěn (Ytong, Hebel, Siporex, H+H aj.) a keramických cihel.

Tmely – Den Braven PU 50 FC polyuretanový tmel

Polyuretanový tmel 50 FC

Těsnící spárovací tmel, na bázi polyuretanu pro lepení a tmelení ve stavebnictví i průmyslu. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj, po vytvrzení přetíratelný.

Tmely – Den Braven Polyuretanový tmel PU 50 FC

Polyuretanový tmel PU 50 FC salám

Těsnící salámový tmel, na bázi polyuretanu,pro lepení a tmelení ve stavebnictví i průmyslu. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří trvale pevný, elastický spoj. Po vytvrzení přetíratelný.

Tmely – Den Braven Sádrokartonářská stěrka, kbelík 5 kg, bílá

Sádrokartonářská stěrka

Víceúčelový brousitelný tmel na sádrokartony, včetně pórobetonových tvárnic jako YTONG, HEBEL, hrubě srovnaných stěrkovými lepidly, jádrovými omítkami apod. Tmelení spár sádrokartonových desek pro natažení základní vrstvy a natažení finální vrstvy.

Tmely – Den Braven Sklenářský tmel
  • 3

Sklenářský tmel

Jednosložkový tmel na bázi lněného oleje, anorganických pigmentů a plnidel v pojivu. Přetíratelný, hladký povrch, ma dřevo, kov.

Tmely – Den Braven DenBit AQUA STOP

Střešní bitumenový tmel DenBit

Plastická bitumenová hmota ve formě pasty, vysoce modifikovaná syntetickým kaučukem, obsahuje vyztužující vlákna a chemické přísady umožňující použití na mokrém podkladu.

Tmely – Den Braven Studená obalovaná asfaltová směs DenBit RB 25kg kbelík černá

Studená obalovaná asfaltová směs DenBit

Ředěná rychle prchavými látkami, určená pro opravy vozovek. Materiál je ihned připravený k použití za studena. Při použití nevzniká odpad ani žádné nebezpečí. Nanáší se rychle bez použití speciálního vybavení. Opravený povrch umožňuje ihned obnovení provozu.

Tmely – Den Braven Finish tmel na sádrokartony, kbelík 5 kg, bílý

Tmel na sádrokartony Finish

Dokončovací směs pouze pro interiéry k vyrovnání nerovností na stěnách, k opravám starých a popraskaných omítek, hladkého betonu a k finálnímu tmelení sádrokartonových desek.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.