Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás mimořádnou akci Black Friday s dopravou zdarma na půdní schody, mlynářské schody a schodiště. Platí do pondělí 29.11.
Black Friday s dopravou zdarma na půdní schody, mlynářské schody a schodiště. Platí do pondělí 29.11.
Black Friday na půdní schody, mlynářské schody a schodiště.
0

Užitkové stavby

Nejprodávanější

1
Nejprodávanější užitkové stavby – Scobalit Dřevěná psí bouda Tara Psí bouda Tara Zateplená bouda se standardní tloušťkou izolace, vyjímatelnou přepážkou, zvýšeným prahem, okovanými rohy a odnímatelnou plechovou střechou. K dostání je ve třech variantách rozměrů pro menší, střední i velká plemena.  od 14 900 Kč
2
Nejprodávanější užitkové stavby – Scobalit Psí bouda Novac Psí bouda Novac Zateplená celodřevěná bouda ze smrkových palubek s izolací minerální vaty o tloušťce 50 mm, vše složeno do sendvičové konstrukce. Impregnace dřeva nátěrem proti škůdcům a houbám, česká výroba, izolace ze všech stran, střešní palubky hoblované. od 8 400 Kč
3
Nejprodávanější užitkové stavby – Tuindeco Rijnlander Králíkárna Rijnlander Velká králíkárna o rozměrech 134 x 60 x 130 cm se čtyřmi samostatnými boxy se zavíráním na západku je vhodná pro chov až patnácti králíků.  7 170 Kč
4
Nejprodávanější užitkové stavby – Scobalit Kotec Buddy Ully Kotec Buddy Ully Komfortní kotec robustní konstrukce, s kompletně zavětrovanými bočními stěnami z dřevěných palubek, s podlahou z hoblovaných prken, střešní bitumenovou krytinou a volitelnou škálou barevných lazur. od 32 060 Kč
5
Nejprodávanější užitkové stavby – Tuindeco Firewood Storage Dřevník Firewood Dřevník z borovice je vhodný pro celoroční skladování palivového dřeva. Stříška ho chrání před deštěm a sněhem. Vzdušné provedení umožňuje dobré vysychání dřeva. 6 390 Kč
6
Nejprodávanější užitkové stavby – Tuindeco Přístřešek na popelnici Přístřešek na popelnici Antilia Přístřešek na popelnice z borového dřeva nabízí prostor pro uschování jedné klasické popelnice o rozměrech 60 × 76 × 110 cm. Pro lepší užití je kryt opatřen dvířky na západku a víkem pro vhazování odpadu. 5 900 Kč
7
Nejprodávanější užitkové stavby – Bohemit Bunny Králíkárna Bunny Precizně vyrobená králíkárna Bunny se čtyřmi kotci se zavíráním na západku. Je vyrobená z kvalitního smrkového dřeva, které lze na objednávku doplnit nátěrem s odstínem dle výběru. K dispozici je také rozšíření o krmící chodbičku nebo rošty. od 8 050 Kč
8
Nejprodávanější užitkové stavby – Bohemit Mr. Allen Dřevník Mr. Allen Designový dřevník, který lze zároveň využít jako stolek ke grilu kombinuje svými vlastnostmi funkčnost a eleganci. Na první pohled zaujme svou bytelnou antracitovou konstrukcí a jasným dubovým dřevem. Jedná se o český, ručně vyrobený dřevník z masivního dřeva. Dostupný o šířce 50 a 70 cm. 10 629 Kč od 9 600 Kč
9
Nejprodávanější užitkové stavby – Scobalit Kotec Buddy Kotec Buddy Komfortní kotec robustní konstrukce, z poloviny zavětrovaný dřevěnými palubkami, s podlahou z hoblovaných prken, střešní bitumenovou krytinou a volitelnou škálou barevných lazur. od 30 990 Kč
10
Nejprodávanější užitkové stavby – Scobalit Tana A/V Dřevník Tana A/V Stojany na štípané palivové dřevo jsou určeny pro dobré prosychání dřeva, navíc velmi pěkně vypadají. od 3 600 Kč
Filtry a parametry
Řadit podle:
Počet produktů: 55
Užitkové stavby – Tuindeco Firewood Storage
Akce
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(13)

Dřevník Firewood

Dřevník z borovice je vhodný pro celoroční skladování palivového dřeva. Stříška ho chrání před deštěm a sněhem. Vzdušné provedení umožňuje dobré vysychání dřeva.

Užitkové stavby – Tuindeco Přístřešek na popelnici
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(2)

Přístřešek na popelnici Antilia

Přístřešek na popelnice z borového dřeva nabízí prostor pro uschování jedné klasické popelnice o rozměrech 60 × 76 × 110 cm. Pro lepší užití je kryt opatřen dvířky na západku a víkem pro vhazování odpadu.

Užitkové stavby – Tuindeco Rijnlander
  • 3
(7)

Králíkárna Rijnlander

Velká králíkárna o rozměrech 134 x 60 x 130 cm se čtyřmi samostatnými boxy se zavíráním na západku je vhodná pro chov až patnácti králíků. 

Materiál konstrukce: borové dřevo Šířka: 1340 mm Výška: 1300 mm Impregnace: ano Počet kotců: 4 ks Krmící chodbička: ne
Užitkové stavby – Scobalit Psí bouda Novac
  • 2
Sleva22%
Právě si prohlíží 3 zákazníci
(24)

Psí bouda Novac

Zateplená celodřevěná bouda ze smrkových palubek s izolací minerální vaty o tloušťce 50 mm, vše složeno do sendvičové konstrukce. Impregnace dřeva nátěrem proti škůdcům a houbám, česká výroba, izolace ze všech stran, střešní palubky hoblované.

Obložení vnitřní: palubky Tloušťka obložení: 12,5 mm Tloušťka zateplení: 50 mm Materiál: minerální vata
Užitkové stavby – Tuindeco Přístřešek na popelnice Gemma
(1)

Přístřešek na popelnice Gemma

V přístřešku z borového dřeva o základně 140 x 85 s výškou 135 cm lze uchovávat dvě popelnice o standartních rozměrech 60 × 76 × 110 cm. Kryt disponuje odklápěcím víkem a dvířky na západku. 

Užitkové stavby – Scobalit Psí bouda Novac Plus
Sleva9%
Právě si prohlíží 2 zákazníci
(27)

Psí bouda Novac Plus

Zateplená dřevěná bouda s možností výběru lakování, terasou a zábranou proti větru. Smrkové palubky v sendvičové konstrukci s polystyrenovou izolací o tloušťce 50 mm, impregnace, dvouvrstvý volitelný barevný nátěr, střecha pokryta kanadským šindelem.

Obložení vnitřní: palubky Tloušťka obložení: 12,5 mm Tloušťka zateplení: 50 mm Materiál: polystyren
Užitkové stavby – Tuindeco Zijdehoen
(1)

Králíkárna Zijdehoen

Prostorná králíkárna Vinston o rozměrech 130 x 60 x 110 cm s výběhem se hodí k chovu až šesti králíků. Celá králíkárna je vyrobena z borového dřeva. 

Materiál konstrukce: borové dřevo Šířka: 1300 mm Výška: 1100 mm Impregnace: ano Počet kotců: 1 ks Krmící chodbička: ne
Užitkové stavby – Bohemit Bunny
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(4)

Králíkárna Bunny

Precizně vyrobená králíkárna Bunny se čtyřmi kotci se zavíráním na západku. Je vyrobená z kvalitního smrkového dřeva, které lze na objednávku doplnit nátěrem s odstínem dle výběru. K dispozici je také rozšíření o krmící chodbičku nebo rošty.

Materiál konstrukce: smrkové dřevo Šířka: 1400 – 1800 mm Výška: 1600 mm Impregnace: ano Počet kotců: 4 ks Krmící chodbička: ne (lze dokoupit)
Užitkové stavby – Bohemit Daisy
(3)

Králíkárna Daisy

Králíkárna české výroby z kvalitního smrkového dřeva s šesti kotci ve dvou podlažích. Dřevěná dvířka jsou vyplněna ocelovým pletivem a mají západku pro snadné uzavírání. V případě zájmu lze králikárnu rozšířit o rošty, krmící chodbičku nebo střešní krytinu. Dřevo lze doplnit o nátěr s odstínem dle výběru.

Materiál konstrukce: smrkové dřevo Šířka: 2000 – 2600 mm Výška: 1600 mm Impregnace: ano Počet kotců: 4 ks Krmící chodbička: ne (lze dokoupit)
Užitkové stavby – Tuindeco Přístřešek na popelnici Taurus

Přístřešek na popelnici Taurus

Teakový přístřešek na popelnice je určený pro uschování jedné popelnice o standartních rozměrech 60 x 76 x 110 cm. Kryt je opatřen dvířky, které slouží k vyjmutí popelnice a odklápěcím víkem.

Užitkové stavby – Bohemit Wally
(5)

Králíkárna Wally

Králíkárna Wally s devíti kotci ve třech podlažích. Česká výroba z nejkvalitnějšího smrkového dřeva. Dřevěná dvířka jsou vyplněna ocelovým pletivem a mají západku pro snadné uzavírání. V případě zájmu lze králikárnu rozšířit o rošty, krmící chodbičku nebo střešní krytinu. 

Materiál konstrukce: smrkové dřevo Šířka: 2000 – 2600 mm Výška: 2000 mm Impregnace: ano Počet kotců: 4 ks Krmící chodbička: ne (lze dokoupit)
Užitkové stavby – Scobalit Dřevěná psí bouda Tara
  • 1
Od pondělí zakoupili 2 zákazníci
(21)

Psí bouda Tara

Zateplená bouda se standardní tloušťkou izolace, vyjímatelnou přepážkou, zvýšeným prahem, okovanými rohy a odnímatelnou plechovou střechou. K dostání je ve třech variantách rozměrů pro menší, střední i velká plemena. 

Obložení vnitřní: OSB desky Tloušťka obložení: 10 mm Tloušťka zateplení: 30 mm Materiál: polystyren
Užitkové stavby – G21 Přístřešek na dřevo WOH
  • Doprava zdarma
(20)

Dřevník WOH

Stabilní, bezúdržbový dřevník z pozinkovaného plechu pro uskladnění polen o délce až 65 cm. Vnější strany dřevníku jsou lakované, volit lze ze tří barevných odstínů. Záruka proti prorezavění 10 let.

Užitkové stavby – Scobalit Dřevěná psí bouda Cerro
(5)

Psí bouda Cerro

Nezateplená oplechovaná bouda vyvýšené konstrukce s pevně instalovanou přepážkou, zvýšeným prahem a odnímatelnou plechovou střechou. Vhodná pro odolná plemena, k dostání ve dvou provedeních. 

Obložení vnitřní: palubky Tloušťka obložení: 12 mm Tloušťka zateplení: Materiál:
Užitkové stavby – Bohemit Mr. Allen
  • Prémiový produkt
Sleva10%
Od pondělí zakoupil 1 zákazník
(15)

Dřevník Mr. Allen

Designový dřevník, který lze zároveň využít jako stolek ke grilu kombinuje svými vlastnostmi funkčnost a eleganci. Na první pohled zaujme svou bytelnou antracitovou konstrukcí a jasným dubovým dřevem. Jedná se o český, ručně vyrobený dřevník z masivního dřeva. Dostupný o šířce 50 a 70 cm.

Užitkové stavby – Bohemit Dřevěná psí bouda LuckyBoy
  • Prémiový produkt

Psí bouda LuckyBoy

Luxusní dálkově vytápěná psí bouda precizního zpracování s přípravou pro instalaci kamerového systému.

Obložení vnitřní: palubky Tloušťka obložení: 16 mm Tloušťka zateplení: 50 mm Materiál: tvrzený polystyren
Užitkové stavby – ShelterLogic Dřevník
Sleva10%
Právě si prohlíží 1 zákazník
(4)

Dřevník Austin

Velmi odolný ocelový dřevník, jehož vyztužená konstrukce brání navlhnutí dřeva. Ochranu před deštěm a sněhem zajišťuje nastavitelná polyesterová plachta.

Užitkové stavby – Scobalit Tana A/Z
(2)

Dřevník Tana A/Z

Stojany na štípané palivové dřevo jsou určeny pro dobré prosychání dřeva, navíc velmi pěkně vypadají.

Hledáte příslušenství k produktům ve vašem košíku?

Je vám k dispozici v této nabídce.